V listopadu jsme měli v klubu chladno, tak jsme se několikrát vydali do Sportovní haly v Krupce,kde jsme si zalétali s balsovými a polystyrénovými házedly i s letadly na vysílačku.

V sobotu 5.11.2016 se nejen RMK Krupka rozloučil s raketomodelářskou sezónou. Do Krupky přijeli modeláři ze Suché, Dubí, Bystřan, Teplic, Křešic, Loun, Karlových Varů, Jičína, Plzně, Stodu u Plzně, Žatce, Českého Těšína, Letovic, Šenova u Ostravy, Prahy, Hradce Králové, Dalovic u Mladé Boleslavi, ale i z Německa z Rossendorfu a Chemnitzu, ze Slovenska z Bardějova a Prešova. V sobotu se v Krupce sešlo více jak 200 účastníků.

Nejvýznamnější akcí v květnu byl světový pohár v Krupce.
RMK Krupka uspořádal 21. - 22. 5. 2016 na letišti Srbický pahorek tradiční světový pohár v raketovém modelářství, kterého se zúčastnili závodníci a rozhodčí ze Slovenska, Slovinska, Německa, Švýcarska, Lotyšska, Velké Británie a samozřejmě z České republiky. Do Krupky dorazili čeští závodníci a rozhodčí z RCSO Český Těšín, RMK Dalovice, MK Šenov, MK Hradec Králové, RMK Letovice, MK Severka Modelpark Suché a samozřejmě z RMK Krupka. V Krupce na světovém poháru se představilo několik mistrů světa a Evropy a také mladí juniorští závodníci z Čech i ze Slovenska. Světový pohár byl nejen pro ně přípravou pro MS, které se koná na konci srpna na Ukrajině.

V rámci 10 let Knauf Insulation jsme se podíleli na jeho oslavě výstavou modelů raket a letedle, ukázkou letů letadel i puštěním raket. Pro děti byla připravená malá letadélka, se kterými si mohla mládež ( zkoušeli i dospělí) zalétat.

Od ledna do dubna 2016 se zúčastnilo Modelářské školy a školičky, která je financovaná z grantu Knaufinsulation,
360 dětí z Masarykovy ZŠ a MŠ Krupka, ze ZŠ Chabařovice a BG,ZŠ a MŠ Bohosudov. Dětem se v RMK Krupka líbilo a vyrobená letadélka si po zalétání odnesly domů.

V sobotu 16.4.2016 uspořádal RMK Krupka krajské kolo žáků v raketovém modelářství.
Bohužel nepřálo počasí, proto se odlétala pouze kategorie S6A - raketa streamer, ve které zvítězila Veronika Šubrtová, druhé místo obsadil Tomáš Laurich a 3. byl Tomáš Podaný, všichni z RMK Krupka.

Do RMK Krupka zavítalo během měsíce ledna na 140 chlapců a děvčat z 1. B, ze 2.C, ze 3.A, ze 3.C, z 5.A a ze 2. - 4. třídy praktické z Masarykovy ZŠ a MŠ Krupka. Jako první Modelářskou školu okusili samotní raketoví modeláři. Děti si prohlédly výstavní prostory, vyrobily a vybarvily letadélko, které si i zaházely, zalétaly si na leteckém simulátoru, stavěly i výrobky z lega a shlédly program o vesmíru. Dětem se v RMK Krupka líbilo. Modelářská škola bude pokračovat až do dubna.