V rámci 10 let Knauf Insulation jsme se podíleli na jeho oslavě výstavou modelů raket a letedle, ukázkou letů letadel i puštěním raket. Pro děti byla připravená malá letadélka, se kterými si mohla mládež ( zkoušeli i dospělí) zalétat.

 

Na letišti Srbický pahorek RMK Krupka uspořádal 2. kolo Mistrovství ČR seniorů a juniorů, kde se naši závodníci předvedli v plné kráse a náš klub, naše město a kraj vzorně reprezentovali.

S4A - Junioři: 1. Viktorie Tržilová (RMK Krupka), 2. Václav Krůta ( RMK Dalovice) 3. Tomáš Podaný ( RMK Krupka) Senioři: 1. Alexandr Kozlov ( RMK Krupka), 2. Zdeněk Kolář ( RMK Krupka), 3. Jaroslav Chmelík (RMK Dalovice)

S6A - Junioři: 1. Jiří Chalaš, 2. Viktorie Tržilová, 3. Adam Štoček ( RMK Krupka) senioři: 1. Zdeněk Kolář ( RMK Krupka), 2. Jaromír Chalupa ( MK Šenov), 3. Marek Pavka ( RMK Krupka)

S9A - Junioři:Václav Krůta (RMK Dalovice), 2. Michal Osvald, 3. Ota Železný ( RMK Krupka) Senioři: 1. Zdeněk Kolář, 2. Bedřich Pavka ( RMK Krupka), 3. Jaroslav Chelík (RMK Dalovice

S7 Junioři: 1. Tomáš Podaný ( RMK Krupka), 2. míto Bogdan Bajger ( RCSO Český Těšín), 3. Lukáš Pidrmann ( RMK Krupka) senioři: 1. Zdeněk Kolář ( RMK Krupka), 2. Milan Kučka ( RMK Letovice), 3. David Pastuszek (RCSO Český Těšín)

 MCR S6A