Pravidelné schůzky mládeže jsou vždy v úterý od 15:00 do 16:30 a ve středu od 16:30 do 18:00.

V příloze pozvánka na den otevřených dveří v klubu dne 21.10.2017

 

Přílohy
Download this file (Den otevřených dveří.pdf)Den otevřených dveří.pdf[ ]391 kB

V sobotu 16.9. 2017 proběhl u nákupního centra Olympie SPORTOVNÍ FESŤÁČEK, kde se představovaly různé kluby včetně našeho RMK Krupka. Zajišťoval Marek Pavka a Martin Srp, protože ostatní byli na SP v Českém Těšíně. Tato akce měla přispět k lepšímu výběru kroužků pro děti.

 

Do Českého Těšína přijeli závodníci a rozhodčí z Rumunska, Polska, Běloruska, Estonska, Velké Británie, Slovenska a samozřejmě z Čech ze 7 klubů: MK Mladá Boleslav, RMK Krupka, MK Šenov, RMK Letovice, MK Vyškov, Severka MK Modelpark Suché a pořádající RCSO Český Těšín. Z RMK Krupka startovali: Bedřich Pavka, Martin Pavka, Zdeněk Kolář, Pavel Broný, Alexandr Kozlov a Michaela Chalašová ( poprvé) a junioři Viktorie Tržilová,Pavlína Richterová, Ladislav Kůra, Jiří Chalaš, Michal OIsvald, Jakub Redlich, Marek Pospíšil, Alex Čejka. V e světovém poháru startují senioři a junioři spolu, v MČR se hodnotí senioři a junioři zvlášť. V pátek 15.9. v době příjezdu bylo ještě velmi pěkné počasí, ale již v sobotu 16.9. pršelo a byla zima. JURY rozhodla o změně programu, závody začaly kat. S6A raketa -streamer, pak se déšť zklidnil a byly pouze občasné přeháňky a S4A raketoplán a S9A vírník se dolétal dle propozic. V neděli 17.9. bylo počasí ještě horší, celou noc pršelo a ráno rovněž. Nejprve se dohodlo, že se létat nebude, pak se rozhodlo, že se létat bude s hodinovým zpožděním. Většina českých závodníků do závodů nenastoupila a odjela. Do kat. S7 ( po bodování byli na prvních dvou místech Zdeněk Kolář a Bedřich Pavka) nastoupilo pouze 6 závodníků a platný start měli jen 4. Protože pořád pršelo stále více , kat. S8E=P se nakonec stejně neodlétala. Je to velká škoda, ale počasí dodnes neporučíme.

Přílohy
Download this file (3.kolo_seril_MCR_Tesin.pdf)3.kolo seriálu Mistrovství ČR[ ]549 kB
Download this file (Milikov.2017.SP.vysledky.pdf)výsledky[ ]540 kB

Mistrovství Evropy raketových modelářů se konalo 18.-26.8. 2017 v polském Wloclawku a zúčastnilo se ho 17 států z celé Evropy. Českou republiku reprezentovali Bedřich Pavka, Zdeněk Kolář, Věra Pavková™, Klára Dušková (pomocník), junioři Viktorie Tržilová a Ladislav Kůra z RMK Krupka, Jan Šebesta a Jaromír Chalupa, Tomáš Indruch (pomocník) z MK Šenov, Jaroslav Chmelík, Zbyněk Krámek, junior Václav Krůta, Jiřina Krůtová (pomocník) z MK Mladá Boleslav, Milan Kučka z RMK Letovice, junioři Marian Mendrok, Piotr Štirba a rodiče Štirbovi (pomocníci) z RCSO Český Těšín.

Celé jaro se mládež z RMK Krupka připravovalo na Mistrovství ČR mládeže a v týdnu od 12. do 16. června vše vyvrcholilo posledním soustředěním, kde se připravovalo na MČR 22 dětí do 15let. Jak jim to šlo, podívejte se na fotogalerii.

V sobotu 6. 5.2017 pořádal MFC Rossendorf soutěž Elekter, kterého se již tradičně účastní i členové RMK Krupka. S německým klubem RMK Krupka spolupracuje již 17 let. Přestože letadla nejsou naší sportovní jedničkou, létáme s našimi přáteli, pro které jsou letadla č.1 a nevedeme si špatně. V soutěži juniorů zvítězil Tomáš Podaný a 3. místo obsadil Ota Železný, v seniorech byl Bedřich Pavka pátý a Pavel Broný sedmý. Umístění v těchto soutěžích nejsou tak důležitá, jde zde hlavně o společně prožitý den v klidu a v pohodě.

V sobotu 8.4.2017 zorganizoval RMK Krupka krajské kolo žáků na letišti Srbický pahorek. Soutěžilo se v kategorii S6A (raketa - streamer) 18 závodníků , v S3A (raketa - padák) také 18 závodníků .